Bevæg dig

  • Holdnr
  • Kursus
  • Startdato
  • Underviser
  • Sted

Holdnr

Kursus

Startdato

Underviser

Sted

B32811

Yoga M/K

Tir
12.09.23 kl. 09.00

Judith MacRipp-Johannsen

Mantziusgården i Birkerød

Få pladser

Yoga M/K

Holdnr: B32811

Start: Tir 12.09.23 kl. 09.00

Underviser: Judith MacRipp-Johannsen

Sted: Mantziusgården i Birkerød

B32812

Yoga M/K

Tir
12.09.23 kl. 10.45

Judith MacRipp-Johannsen

Mantziusgården i Birkerød

Få pladser

Yoga M/K

Holdnr: B32812

Start: Tir 12.09.23 kl. 10.45

Underviser: Judith MacRipp-Johannsen

Sted: Mantziusgården i Birkerød

D32806

Yoga i Værløse

Tir
21.11.23 kl. 16.30

Lotte Davidsen

Satelitten i Værløse

Yoga i Værløse

Holdnr: D32806

Start: Tir 21.11.23 kl. 16.30

Underviser: Lotte Davidsen

Sted: Satelitten i Værløse

T32803

Iyengar yoga for begyndere og let øvede

Ons
29.11.23 kl. 16.15

Henriette Thiel-Nielsen

Forsamlingshuset i Torup

Iyengar yoga for begyndere og let øvede

Holdnr: T32803

Start: Ons 29.11.23 kl. 16.15

Underviser: Henriette Thiel-Nielsen

Sted: Forsamlingshuset i Torup

T32804

Iyengar yoga

Ons
29.11.23 kl. 18.00

Henriette Thiel-Nielsen

Forsamlingshuset i Torup

Iyengar yoga

Holdnr: T32804

Start: Ons 29.11.23 kl. 18.00

Underviser: Henriette Thiel-Nielsen

Sted: Forsamlingshuset i Torup

B41813

Yoga /Hatha yoga

Tor
11.01.24 kl. 09.00

Agnete Bendsen

Birkerød Idrætscenter

Få pladser

Yoga /Hatha yoga

Holdnr: B41813

Start: Tor 11.01.24 kl. 09.00

Underviser: Agnete Bendsen

Sted: Birkerød Idrætscenter

B41814

Yoga (Hensyntagende)

Tor
11.01.24 kl. 10.45

Agnete Bendsen

Birkerød Idrætscenter

Yoga (Hensyntagende)

Holdnr: B41814

Start: Tor 11.01.24 kl. 10.45

Underviser: Agnete Bendsen

Sted: Birkerød Idrætscenter

B41815

Yoga /Hathayoga

Tor
11.01.24 kl. 17.00

Agnete Bendsen

Birkerød Idrætscenter

Yoga /Hathayoga

Holdnr: B41815

Start: Tor 11.01.24 kl. 17.00

Underviser: Agnete Bendsen

Sted: Birkerød Idrætscenter

A41801

Pilates. Styrk og stræk din krop

Man
15.01.24 kl. 14.00

Gry Paltorp

Allerød Bibliotek

Venteliste

Pilates. Styrk og stræk din krop

Holdnr: A41801

Start: Man 15.01.24 kl. 14.00

Underviser: Gry Paltorp

Sted: Allerød Bibliotek

B41803

Qigong (let øvede)

Ons
17.01.24 kl. 17.00

Lise Ryt-Hansen

Mantziusgården i Birkerød

Qigong (let øvede)

Holdnr: B41803

Start: Ons 17.01.24 kl. 17.00

Underviser: Lise Ryt-Hansen

Sted: Mantziusgården i Birkerød

B41801

Skånsom bevægelse

Tir
23.01.24 kl. 12.30

Lise Ryt-Hansen

Mantziusgården i Birkerød

Skånsom bevægelse

Holdnr: B41801

Start: Tir 23.01.24 kl. 12.30

Underviser: Lise Ryt-Hansen

Sted: Mantziusgården i Birkerød

B41816

Yoga - Yin Unwind forår

Tir
05.03.24 kl. 17.15

Yvonne Rosell Jensen

Birkerød Idrætscenter

Yoga - Yin Unwind forår

Holdnr: B41816

Start: Tir 05.03.24 kl. 17.15

Underviser: Yvonne Rosell Jensen

Sted: Birkerød Idrætscenter

D41805

Yoga forårshold

Tir
02.04.24 kl. 16.30

Lotte Davidsen

Satelitten i Værløse

Yoga forårshold

Holdnr: D41805

Start: Tir 02.04.24 kl. 16.30

Underviser: Lotte Davidsen

Sted: Satelitten i Værløse

T41801

Iyengar yoga for begyndere og let øvede

Ons
10.04.24 kl. 16.15

Henriette Thiel-Nielsen

Forsamlingshuset i Torup

Iyengar yoga for begyndere og let øvede

Holdnr: T41801

Start: Ons 10.04.24 kl. 16.15

Underviser: Henriette Thiel-Nielsen

Sted: Forsamlingshuset i Torup

T41802

Iyengar yoga

Ons
10.04.24 kl. 18.00

Henriette Thiel-Nielsen

Forsamlingshuset i Torup

Iyengar yoga

Holdnr: T41802

Start: Ons 10.04.24 kl. 18.00

Underviser: Henriette Thiel-Nielsen

Sted: Forsamlingshuset i Torup